2019-04-12

Kasy fiskalne Online od Elzaba

Elzab poinformował o otrzymaniu homologacji na kasy fiskalne online dla modeli Elzab K10 Online, Elzab Mini LT Online, Elzab Mini Online oraz Elzab Jota Online.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-12

Kolejne homologacje dla Novitusa

Firma Novitus poinformowała o otrzymaniu kolejnych dwóch homologacji na urządzenia fiskalne Online. Główny Urząd Miar dopuścił do sprzedaży kasę fiskalną Novitus Next Online oraz drukarkę fiskalną Novitus Deon.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-11

Posnet, sprawdzone modele w wersjach ONLINE

Firma Posnet stawia na sprawdzone i popularne na rynku rozwiązania. Urządzeń takich jak Bingo czy też Ergo nikomu nie trzeba przedstawiać. Urządzenia te będą dostępne w wersjach Online.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-10

Fawag Lite również w wersji ONLINE

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S. A. wprowadzają do sprzedaży wersję ONLINE produkowanej przez siebie kasy w wersji z kopią elektroniczną. Cena urządzenia oscylować będzie na poziomie 1,3 tys. złotych netto.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-04

Datecs z trzema modelami kas ONLINE

Firma Datecs Polska zaprezentowała trzy modele kas fiskalnych Online. Urządzenia obecnie są w trakcie uzyskiwania homologacji.

Zobacz więcej
Zobacz wszystko
2019-04-11

Ustawa o kasach Online opublikowana w Dzienniku Ustaw

W Dzienniku Ustaw RP opublikowano Ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy - Prawo o miarach. Tym samym zakończono proces legislacyjny dotyczący kas fiskalnych Online. Przepisy wchodzą w życie...
Zobacz więcej
 
 
 
2019-04-04

Prezydent podpisał Ustawę o kasach Online

W dniu wczorajszym Prezydent podpisał Ustawę o kasach fiskalnych Online. Tym samym jest już pewnym rozpoczęcie sprzedaży tego typu urządzeń od maja bieżącego roku.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-22

Senat przegłosował ustawę o kasach Online

Sejm przegłosował ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach. Ustawa została przegłosowana bez poprawek. W związku z czym ostatnim krokiem by weszła w życie pozostał podpis Prezydenta RP.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15

Ustawa o kasach Online przegłosowana w sejmie

Sejm przegłosował ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ustawa wejdzie w życie 1 maja 2019 r. Obecnie ustawa trafi do senatu. Zgodnie z jej treścią pierwsze branże zobligowane do wprowadzenie kas Online będą miały czas do 1 stycznia 2020 r.
Zobacz więcej
 
 
2019-02-10

Przesunięto terminy wprowadzenia kas Online

Na niedawno odbyty spotkaniu Komisji Finansów Publicznych przyjęto projekt dotyczący wprowadzenia kas fiskalnych Online. Data wejścia w życie projektu została przesunięta na 1 maja 2019.
Zobacz więcej
Zobacz wszystko
2019-03-20
Posnet o nadchodzącej rewolucji w kasach online
Zmiany w przepisach oceniamy pozytywnie. Skorzysta na nich nie tylko fiskus, ale również wszyscy uczciwi podatnicy - z Piotrem Ślęzakiem, dyrektorem ds. projektów w Posnet Polska, rozmawiamy o uchwalonej 15 marca przez Sejm ustawie wprowadzającej nowy rodzaj kas rejestrujących (online).
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15
Sejm zaakceptował kasy online
Sejm uchwalił w piątek ustawę, wprowadzającą nowy rodzaj kas rejestrujących (online). Nowe przepisy mają m.in. ograniczyć szarą strefę, bowiem takie kasy automatycznie będą przekazywać dane do szefa KAS. Oznacza to 1,6 mln kas do wymiany.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-20
Kasy fiskalne online - wymiana coraz bliżej
Przedsiębiorcy będą stopniowo wymieniać kasy, by na bieżąco raportować skarbówce rejestrowane na nich transakcje. Otrzymają 700 zł refundacji.
W czwartek Rada Ministrów skierowała do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o VAT i prawo o miarach. Mają być kolejnym krokiem do uszczelnienia systemu podatkowego. Dotychczas działania te koncentrowały się na kontrolowaniu rozliczeń firm. Teraz pod lupę trafią transakcje sprzedaży na rzecz konsumentów.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15
Kasy fiskalne online. Nowa ustawa ma ograniczyć szarą strefę
Sejm uchwalił w piątek ustawę, wprowadzającą nowy rodzaj kas rejestrujących (kas online). Nowe przepisy mają m.in. ograniczyć szarą strefę, bowiem takie kasy automatycznie będą przekazywać dane do szefa KAS. Nowelę ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach poparło 376 posłów, przeciw było 6, wstrzymało się 24.
Zobacz więcej
 
 
2019-02-20
Firmy dostaną więcej czasu na wymianę kas fiskalnych na kasy online
Ewidencja online najpierw obejmie stacje benzynowe i warsztaty samochodowe, potem m.in. hotele.
Wprowadzenie kas fiskalnych online od 1 stycznia tego roku od początku wydawało się mało realne. Dziś już wiadomo: rewolucji na razie nie będzie, pierwsze kasy online pojawią się u podatników dopiero na początku 2020 r.
Zobacz więcej
Zobacz wszystko


Tanie Kasy Fiskalne, Kasy Online, Kasy Fiskalne, Kasy Fiskalne Onlie, Drukarki Fiskalne, Posnet, Elzab, Novitus, Datecs, Innova, Tanie Kasy Fiskalne Kraków